Werken bij

Creatieve allround marketeer gezocht!

Vacature Allround Marketeer

Vacature Allround Marketeer

Creatieve Allround Marketeer gezocht! (32 - 40 uur)

Ben jij een creatieve geest met passie voor marketing, architectuur en interieur? Zoek jij een uitdagende rol waar jouw creativiteit het verschil kan maken bij het overbrengen van ons verhaal aan onze doelgroep? Dan zoeken we jou!

Als allround marketeer bij Building Design Architectuur houd jij je bezig met alle ins en outs rondom communicatie en marketing. Jij bent op de hoogte van de laatste trends en met jouw enthousiasme weet jij onze doelgroep aan te spreken. Dit doe je natuurlijk niet alleen. Als onderdeel van ons marketingteam werk je same met de marketing medewerkers van de andere bedrijven binnen Het Spanjaard, externe experts en uiteraard met onze (interieur-) architecten en modelleurs. Je verdiept je in de drijfveren van het bedrijf en gaat aan de slag om de kracht van ons bedrijf en onze passie op de juiste manier over te brengen naar buiten. Met jouw content betrek jij onze doelgroep bij gemaakte ontwerpen, de werkprocessen en natuurlijk bij het bedrijf zelf.

Jouw taken en competenties omvatten onder andere:

  • Je bent in het bezit van een HBO-diploma in de richting van Communicatie, Marketing of soortgelijke opleidingen.
  • Je hebt minimaal 2 jaar relevante werkervaring.
  • Als onze nieuwe marketing collega ben je gek op het creëren van nieuwe, aantrekkelijke content en met jouw creativiteit weet jij onze doelgroep aan te spreken.
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal. Het opstellen en schrijven van pakkende teksten voor onze website, social media kanalen, blogs en andere uitingen zijn voor jou geen probleem.
  • Je bent op de hoogte van de laatste online trends en weet dit toe te passen op onze social media kanalen die jij beheert.
  • Meedenken in communicatieprocessen en het implementeren van onze marketingstrategie doe je graag. Het vergroten van onze zichtbaarheid door online en offline communicatie is daarbij een van jouw taken.
  • Je bent bekend met het CMS en Google Analytics.
  • Je kunt goed zelfstandig werken, maar bent ook een echte teamspeler en communicatief sterk: Je werkt samen met collega’s en onderhoudt het contact met bedrijven binnen en buiten Het Spanjaard.
  • Je beschikt over goede kennis van de Adobe programma’s Indesign, Photoshop en Illustrator (kennis van Canva en Adobe After Effects is een pre).
  • Je hebt affiniteit met architectuur en de bouwsector.
  • Je bent er klaar voor om samen met ons een nieuwe uitdaging aan te gaan!

Wil jij jouw creativiteit en marketingtalent inzetten bij een veelzijdig en ambitieus architectenbureau en samen met ons bouwen aan de toekomst? Solliciteer dan nu! Stuur een mail naar nicole@buildingdesign.nl, inclusief motivatie en CV en wie weet word jij onze nieuwe collega!

Acquisitie aan de hand van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Direct solliciteren

Je ontvangt zelf een kopie.